Ładuję
Najprostszym sposobem złożenia rezerwacji, jest skorzystanie z systemu rezerwacji zamieszczonego na głównej stronie www.auto2go.pl. Dokonanie takiej rezerwacji zajmuje nie więcej niż 10 minut, a po wypełnieniu formularza rezerwacji od razu otrzymujesz informację na temat aktualnego statusu Twojej rezerwacji.
Dowód osobisty

Karta płatnicza, gotówka, potwierdzenie zapłaty

Prawo jazdy

Kaucja:
1000zł  kaucja
50zł – dopłaty za wynajem poza godzinami pracy
100zł – dopłaty za wynajem w święta
Do ustalenia – Podstawienie auta w określone miejsce
50zł do 300 zł – zwrot brudnego pojazdu
0zł – wyjazd do Niemiec Francji Czech Austrii

* Cena najmu może się różnić w zależności od czasu wypożyczenia pojazdu oraz przejechanych kilometrów!

Istnieje możliwość negocjacji cen przy dłuższym wynajmie!

Opłaty za wynajem mogą być dokonane za pomocą karty kredytowej, gotówki lub płatnością internetową w przypadku rezerwacji dokonanych na stronie www.auto2go.pl
Nasze samochody wynajmujemy na doby. Najkrótszy czas wynajmu to 24h.
Tak, jednak konieczne jest zgłoszenie tego faktu w momencie wynajmu samochodu i przedstawienie dokumentu tożsamości i ważnego prawa jazdy dodatkowego kierowcy. Za dodatkowego kierowcę pobierana jest opłata. Dane drugiego użytkownika zawsze muszą być znane personelowi auto2go. i zapisane w umowie najmu, co musi być potwierdzone podpisem każdego z kierowców.
Samochody wynajmowane w naszej firmie są zatankowane do pełna, zdarzają się jednak przypadki kiedy paliwa może być nieco mniej. Przy zwrocie samochodu należy zatankować pojazd do takiego samego poziomu, jaki był podczas przekazania klientowi. Klient może zwrócić samochód z mniejszym poziomem paliwa, niż zastany podczas wydania, jednakże w takim przypadku będzie zobowiązany do zapłaty wartości brakującego paliwa po stawce 7zł/litr. W przypadku zwrotu samochodu z wyższym poziomem paliwa niż zastany na początku wynajmu, różnice nie będą kompensowane.
Do Państwa usług jest 24-godzinna pomoc naszych fachowców do spraw floty, którzy w każdej chwili udzielą pomocy. W przypadku awarii pojazdu lub innych zdarzeń na drodze należy skontaktować się z działem obsługi technicznej pod numerem telefonu +48 730 316 002
Tak, wszystkie samochody w naszej firmie, posiadają niezbędne ubezpieczenia wymagane przez przepisy ruchu drogowego. Natomiast specjalnie dla wygody i komfortu naszych klientów, proponujemy szereg pakietów zabezpieczających odpowiedzialność najemcy, które można dowolnie dodać  podczas odbioru samochodu.
Placówki naszej firmy pracują standardowo od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty od 9:00 do 13:00. Niezależnie jednak od standardowych godzin pracy, nasze usługi świadczymy również poza godzinami otwarcia biur – 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Za obsługę poza godzinami pracy pobierana jest dodatkowa opłata
Przewidzieliśmy taką sytuację i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ustaliliśmy czas tolerancji dla zdarzeń losowych wynoszący 2h. Dopiero po upływie tego czasu naliczamy dodatkową dobę wynajmu.
Nie posiadamy bagażników na dach oraz nie zezwalamy na ich montaż. Łańcuchy są w naszej ofercie i chęć ich wynajmu należy zgłosić w momencie dokonywania rezerwacji. Nie gwarantujemy dostępności łańcuchów.
Nasza firma nie dolicza opłaty czyszczenia w cenie najmu, dlatego wynajmujący jest zobligowany do zwrotu auta w stanie czystości nie gorszym niż podczas wydania auta. Jeżeli samochód zostanie oznaczony jako brudny, pobrana zostanie opłata od 50 do 300zł